Kosmetika Iv San Bernard

  • je přírodní exkluzivní kosmetika pro psy, kočky, fretky a další domácí mazlíčky, ale také pro koně, jejíž cílem je ošetřovat kůži a srst takovým způsobem a takovými přípravky, aby byly  zdravé a přirozeně krásné.
  • respektuje jednotlivé typy kůže a srsti, je schopna řešit některé problémy související s úpravou srsti jako např. rozplétání a prevence zacuchané srsti, snadné česání, výplachy chlupových folikulů po trimování, podpora růstu srsti.
  • Některé přípravky jsou vhodné jako doplňková léčba kožních onemocnění.
  • Hydratuje a vyživuje kůži.

Složení výrobků vychází z přírodních zdrojů jako jsou např. řasy z mrtvého moře, olej z avokáda,  olej ginko, extrakty z bambu, z jojoby, z ginseng, pižmo, červený jíl.

 

Nejčastěji používaná kosmetika:

 - Kondicionér a šampón JUNIOR-štěněcí srst-většina srsti je tvořena podsadou, kůže je velmi citlivá.

 - Kondicionér a šampón pro staré psy-srst seniorů má zvýšenou potřebu kolagenu, olejů, vitamínů a minerálů.

 - Kondicionér a šampón na krátkou srst-tato srst produkuje až o 30% více mazu, je nutné používat kondicionéry

 - Kondicionér a šampón na střední srst s podsadou-typ srsti s podsadou, která je závislá na délce světelného dne a teplotě

 - Kondicionér a šampón na dlouhou srst-je tvořena převážně z dlouhých primárních chlupů, vyžaduje výživu a kolagen po celé své délce, aby nedocházelo k cuchání srsti a ulamování konců

 - Kondicionér a šampón na černou a bílou srst- tato je mnohem více náchylná k otevírání chlupových šupinek a oxidaci

 - Šampón Menta osvěžující, tonizující šampón s obsahem máty   a vitamínu B6. Máta spolu s vitamínem B6 osvěžuje kůži, posiluje a regeneruje srst. Výsledkem je vzdušná, hedvábná a hebká srst.

 - PH balance -výživný regulátor PH kůže a srsti, vhodný pro nemocnou a citlivou kůži a poškozenou a nekvalitní srst, obzvlášť vhodný po aplikování medikovaných šampónů.

 - PEK - přípravek k rozplétání extrémně zacuchané srsti, obsahuje kolagen a bílkoviny a tím dodává srsti elasticitu, hebkost, výživu a lesk.

 - Relaxační tablety- obsahují Aloe-vera, navozují hluboce relaxační a příjemný pocit.Srst je ošetřena minerálními látkami a tonizuje kůži.Příznivě působí po trimování,v době línání, při stresu a rekonvalescenci kůže.

 - Kožní masky mají několik významů : čistí, hydratují, vyživují, pomáhají k rozplétání zacuchané srsti, navazují na sebe špínu a nečistoty, lupy a sprupy a pomáhají odstranění ještě před použitím šampónu  

Kosmetika IV SAN BERNARD nabízí dále obrovskou škálu výrobků, které je možno kombinovat dle potřeb daného jedince, ať již se jedná o léčebné nebo výstavní účely.

 

Veškeré výrobky je možné u nás zakoupit

  • Základní řada - šampóny, kondicionéry
  • Základní řada - specifické šampony, kondicionéry, udržovací přípravky, pudry, parfémy
  • Řada mineral - péče o problémovou srst a kůži
  • Profi řada - šampóny, kondicionéry, masky, oleje,  pigmenty zvýrazňující přirozenou barvu srsti, spreje, laky
  • Profi řada ATAMI - šampóny, kondicionéry, oleje, spreje, parfémy, minerální tablety, minerální jíly
  • Řada AROMA - šampóny, masky